Drodzy Rodzice!
Informujemy, że już przyjmujemy zgłoszenia dzieci do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Mamy również wolne miejsca w klasach 2, 3, 4 i 5 !!!!
Nabór potrwa do końca marca.
Serdecznie zapraszamy do naszej placówki – Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Lidzbarku Warmińskim, funkcjonującej przy ul. Mazurskiej 2. Nasza szkoła jest kameralną placówką, klasy liczą maksymalnie 10 osób. Od września 2022r, pierwszą klasę poprowadzi Pani mgr Katarzyna Łazurkiewicz, doskonały pedagog, doświadczony nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. W naszej szkole pracujemy nowoczesnymi metodami i stawiamy na wszechstronny rozwój dziecka, dlatego dzieci w ramach lekcji mają zwiększoną liczbę godzin języka angielskiego (5h/tydzień), oraz w trakcie realizacji projektów darmowe zajęcia dodatkowe, takie jak Robotyka, Klucz do Uczenia się, Kreatywnym Być, Komputerowe Opowieści. Panuje u nas przyjazna i rodzinna atmosfera, staramy się jak najwięcej zrobić w szkole, tak żeby jak najmniej zadawać prac domowych. Urozmaicamy dzieciom czas, organizujemy wycieczki, wyjścia, zajęcia, prowadzimy zajęcia wyrównawcze. Nasza szkoła działa na prawach szkoły publicznej, jesteśmy objęci nadzorem Kuratorium i mamy akredytację na 8 klas, prowadzimy również opiekę świetlicową w godzinach od 07:00 do 15:30. Opłata czesnego wynosi 150 zł/m-c, dodatkowo płatne są obiady, od września 10 zł/dzień i dla chętnych zajęcia szachowe.
Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego poprzez stronę www ( http://www.podstawowalidzbark.pl/zapisy/ )
Przyjmujemy zgłoszenia jedynie w formie elektronicznej!
Zapraszamy, zostały ostatnie 4 wolne miejsca do pierwszej klasy!

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *