Spotkanie organizacyjne w szkole w Żegotach

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, na którym przedstawimy Państwu ofertę kształcenia Niepublicznej Szkoły Podstawowej. Opowiemy także o metodach nauczania stosowanych w naszej placówce. Na spotkaniu można będzie zadać pytania kadrze nauczycielskiej i zapisać dziecko do naszej szkoły.

Oczekujemy na Państwa 4 kwietnia (czwartek) 2019 roku o godzinie 17.00 w sali świetlicy gminnej w budynku szkoły.

 

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Chociaż do końca roku szkolnego zostały 163 dni, warto już dziś zastanowić się nad wyborem odpowiedniej szkoły dla swojego dziecka.

Dla nas najważniejsze jest dobro dzieci. Stosujemy nowoczesne metody nauczania, dbamy o wszechstronny rozwój uczniów i na każdym kroku udowadniamy, że nauka wcale nie musi być nudna.

Rekrutacja do wszystkich klas szkoły podstawowej trwa.

Masz pytania? Wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu z nami!

 

Magiczna noc w szkole…

W Niepublicznej Szkole Podstawowej w Żegotach w mikołajkową noc uczniów odwiedził najprawdziwszy Mikołaj. Były rózgi – ale tylko dla postrachu, no i oczywiście słodkie prezenty. Emocjom nie było końca, dlatego dzisiaj po wspólnym nocowaniu w szkole jesteśmy lekko nie wyspani ale za to bardzo zadowoleni. Ten wieczór i noc na długo zapamiętamy 🙂 

Wiemy już co robić w sytuacji zagrożenia życia

We wtorek, 16 października wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Pomagali nam strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żegotach. Dzieci i nauczyciele wiedzą już jak postępować w trudnych sytuacjach i jak ważna jest przedmedyczna pomoc poszkodowanym w wypadkach.

Pamiętaj!

Resuscytację rozpocznij od 30 uciśnięć klatki piersiowej i zrobieniu 2 wdechów. Czynności te należy powtarzać do momentu odzyskania oddechu przez ofiarę lub przyjazdu pogotowia.

Dziękujemy strażakom z OSP Żegoty i WOŚP za przeprowadzenie szkolenia

 

Drodzy uczniowie i rodzice

W piątek (28.09.2018) o godzinie 16:30 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na ognisko integracyjne na boisku przy szkole. Zapewniamy kiełbaski i napoje. Zabierzcie ciepłe bluzy i dobre humory 🙂

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Informujemy Państwa, że od poniedziałku 27 sierpnia 2018 roku będę działać numery telefonów do naszych szkół.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żegotach – 690 933 787

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lidzbarku Warmińskim  – 790233787.

Pod tymi numerami możecie Państwo uzyskać wszelkie informacje związane z naszymi szkołami.

 

 

Drodzy rodzice

31 sierpnia 2018 roku (piątek) w godzinach 10:00 do 18:00 w budynku szkoły dyżur będzie pełnić pani Marta Wagner. Prosimy Państwa o dostarczenie zdjęcia do legitymacji uczniowskiej oraz uzupełnienie brakujących dokumentów, jak również wypełnienie kart osobowych Państwa dziecka. Zapraszamy

 

 

 

Nareszcie! Stało się!

Niezmiernie miło nam ogłosić, że dziś, w piątek 13 lipca, oficjalnie powstała Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żegotach!

Pomimo trudności i masy „papierkowej” roboty udało nam się dotrzymać obietnicy i już za niecałe dwa miesiące przywitamy Wasze dzieci 🙂 

Więcej informacji na stornie naszym Facebook’u